Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Pora na zarost

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
Przez dłuższy czas jedyną alternatywą dla tradycyjnego golenia zarostu były wąsy i broda. Moda na nie powracała co kilkanaście lat, ale ostatnio szczególnie daje się zauważyć to zjawisko. Kilkudniowy zarost nie istniał. Do teraz, gdy nareszcie przestał być utożsamiany ze środowiskiem artystów i muzyków. Według sondaży aż 40% polskich mężczyzn nosi zarost na twarzy: wąsy, brody, parodniowe zarosty. Czy o taki zarost powinniśmy dbać? Owszem. Nawet ten na pozór swobodny musi być zadbany. Tylko wtedy jest efektowny.

Broda powinna być równo przycięta, nie możemy pozwolić jej rosnąć samowolnie w dowolnym kierunku. W niektórych miastach mężczyźni mogą skorzystać z profesjonalnego golenia brzytwą i stylizacji brody do twarzy. W jaki sposób jednak dbać o zarost w własnym domu nie ma salonu golenia bród?

golenie się
Author: Christina zur Nedden
Source: http://www.flickr.com
Nasz zarost będzie wyglądał na celowy, a nie przypadkowy dzięki trymerom i golarkom. Tradycjonaliście sięgną jednak po maszynki i brzytwy. To metoda, dająca efekty identyczne jak przy używaniu golarek, jednak tutaj używamy manualnych narzędzi i kosmetyków, które mają za zadanie należycie dbać o męską skórę. Źle dobrany kosmetyk spowoduje, że golenie stanie się dla mężczyzn koszmarem męczącym obowiązkiem.Podstawowym produktem w męskiej kosmetyczce, powinien być odpowiedni krem lub pianka do golenia (). Twarz źle chroniona przed ostrzem maszynki będzie podrażniona, co w szybkim tempie doprowadzi do zaczerwień, wyprysków, a w najgorszym przypadku do zakażenia. Dodatkowo, łatwo o zacięcia. Przy dobrym kremie jest na pewno mniej niespodziewanych zacięć, gdyż nie trzeba powtarzać ruchów.

Przejdź do serwisu twórcy (https://trycholog-torun.pl/o-mnie/), jeżeli zainteresowały Cię wiadomości podane w tym artykule. Tam wyszukasz znacznie więcej detali.Krem nadaje skórze jak największy poślizg by utrzymać ostrze maszynki w odpowiedniej odległości od twarzy, a przy tym nie obniżać skuteczności golenia. Substancje nawilżająco–kojące, których działanie opiera się na leczniczych właściwościach aloesu oraz witamin E i A, znakomicie nawilżają i chronią skórę.

Jeśli znajdująca się w tym artykule interpretacja Cię przekonuje, to przeczytaj dodatkowo inne wypowiedzi na temat, który został poruszony w tym miejscu.

Obecnie mężczyźni zaczynają rozumieć, iż skóra po goleniu jednak nie musi być podrażniona. Wystarczy odrobina kosmetyku, a skóra będzie gładka i zadbana.