Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Gra Jenga - niepowtarzalna "planszówka" na każdego rodzaju okazję!

  • Posted on: 11 July 2019
  • By: addmean
Szukasz prostej|bardzo łatwej a także nieskomplikowanej gry, przy której istnieje możliwość bardzo łatwo się odprężyć? Takiej, która to całkowicie niespodziewanie po podnosi napięcie, jednakże w bardzo pozytywny sposób? Jeżeli tak, no to doskonale trafiłeś! Dziś powiemy o takiego rodzaju grze, w którą to możemy zagrać sami abo z całą paczką przyjaciół! A jeżeli w ogóle nie zna się ludzi naokoło, ta bez problemu przełamie pomiędzy wami lody, stwarzając niesamowitą atmosferę!
gra jenga
Author: Mr. Brian
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi siedzi przed komputerem, a gdy już się z jakimiś osobami spotkają bardzo często wychodzi na to, iż nie potrafią normalnie rozmawiać albo paraliżuje ich najzwyczajniej strach. W szczególnie w takiego rodzaju sposób odbywa się, kiedy przychodzi się pomiędzy ludzi, których się w ogóle nie zna lub niewiarygodnie pragnie poznać, lecz obawia się odezwać. Takich sytuacji istnieje dość sporo i pomimo wielkiej przydatności komputera, w takiego rodzaju sytuacji nam on nie pomoże. Może to jednak zrobić prosta gra typu "planszowego". Takie gry niegdyś były codziennością, w tej chwili już trochę zostały "po odsuwane", lecz w bardzo wielu wypadkach naprawdę potrafią uratować nie jedno spotkanie towarzyskie. Jedną spośród takich gier bywa gra Jenga, która jak widać po naszym wstępie bywa idealną nawet najbardziej zdystansowaną osobę.
Niby zasady bywają proste (naszym zadaniem jest konkretnie układać drewniane bloczki jedna na drugą wyciągając je spomiędzy już skonstruowanej wieży zwanej "podstawową), a osoba przegraną jest ten z graczy, przy kim to nasz jeszcze stojąca wieża Jenga się najzwyczajniej po wywala.