Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Jaki notatnik zmieści się w kieszeni oraz czy może zostać gadżetem reklamowym?

  • Posted on: 31 January 2020
  • By: addmean
Czasami mamy potrzebę gdzieś zapisać jakąś znaczącą wiadomość. Przeważnie posiadamy w portfelu karteczkę oraz pisak, lub pewien notes.
towary
Author: Lelou
Source: http://www.flickr.com


Istnieje bardzo stylowy notatnik, który nie jest duży oraz mieści się w kieszeni.


Mamy tu na myśli notatnik Moleskin z taśmą. Jest to kieszonkowy notatnik w twardej oprawie z okładką moleskin. Notes taki ma wielkość A6 oraz jest wyposażony w taśmę elektryczną, co niezwykle ułatwia jego zamknięcie. Jeżeli chcemy zaznaczyć ostatnią zapisaną stronę, to notatnik taki posiada tasiemkę do zaznaczania tego typu strony. Wcale już zatem nie będziemy musieli poszukiwać swoich ostatnio zanotowanych danych. Notes posiada 80 kartek w kratkę, a gramatura papieru to 70g. Notatnik ten jest pakowany w pojedynczy foliowy woreczek. Na okładce można dodatkowo nanieść znak firmowy przy pomocy metody laserowego graweru lub wykonać tłoczenie na wierzchu notatnika. Można by go kupić w kolorze czarnym, zielonym albo kredowobiałym.


wyroby
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com


Ma on pomocniczą kieszonkę na luźne karteczki lub potrzebne wizytówki. Jest on zamykany na gumkę oraz ma przydatną materiałową zakładkę w odcieniu odpowiadającym do okładki. Oprawka o zaokrąglonych rogach nie wyłania się poza kartki. Ta oprawa notesu powoduje, że jest on bardzo leciutki. Nie będziesz wiedział nawet, że masz go w każdym wypadku przy sobie. Również niezwykle zadziwia swoją wytrzymałością i elastycznością. Jest on ponadto wyposażony w uchwyt na jakiś pisak. Notatnik taki mógłby być przeznaczony dla rysowników.
Każda kartka podzielona jest na cztery okna (zgarnij rabat na montaż okien w ociepleniu) z obszarem na komentarz. Można by go zakupić w markecie wirtualnym za cenę ok. 60 zł. To nie jest dużo gdy weźmiemy pod uwagę to, że jest to klasyk wśród przedmiotów Moleskin.