Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Notes, a więc narzędzie najlepszych przedsiębiorców i wielkich twórców

  • Posted on: 8 May 2020
  • By: addmean
Notatnik w dzisiejszych czasach jest nie wyłącznie domeną osób, które nie ogarnęły zdobyczy cywilizacyjnych jakimi stały się dotykowe telefony czy też tablety z dziesiątkami zaawansowanych aplikacji do spisywania pomysłów, prowadzenia rejestrów TODO czy też terminarzy.


Notatnik stanowi suplementarne narzędzie dla owych sprzętów.


Bez trudu możesz go przekartkować, kreślić po nim do woli, dotykać, szeleścić karteczkami. Akt przelewania przedsięwzięć na papier jest twórczy sam w sobie.

Po przestudiowaniu tego wpisu, polecam wzmocnienie gruntu inne wiadomości na omawiany wątek, które okażą się podobnie zajmujące.

Jakby większy kontakt z przyrodą i otoczeniem – drewno, papier, węgiel. Zupełnie inne doświadczenie niż kontakt z bezdusznym superwytrzymałym szkłem telefonu. Prędzej istoty ludzkie porzucą papierowe książki na rzecz elektronicznych niż zrezygnują z adnotacji w papierowych notesach.


garaz
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
W momencie spisywania możesz nie znać celu, jednak on potrafi pojawić się po pewnym czasie. Z biegiem dni i przyrostem kolejnych notatek zyskujesz pokaźną bazę natchnień a także idei, jakie możesz w przyszłości łączyć, przerabiać, powracać do nich w przyszłości. Niektóre przebłyski mogą być niepozorne, wydawać bezużyteczne, ale bieg wydarzeń może po okresie podsunąć ci bardzo ciekawy sposób ich zastosowania czy też rozwinięcia. Każdego dnia w życiu prywatnym oraz zawodowym musimy generować mnogość pomysłów. Siedząc w pracy nad projektem, wynajdując prezenty, pisząc post na bloga czy nawet komentując na Facebooku potrzebujemy gotowych rozwiązań, których opracowanie zajmuje nam czasem bardzo dużo czasu.


Tworząc takową osobistą bazę idei a także inspiracji znacznie upraszczamy sobie zadanie. Który notes nabyć? Wszystko zależy od przeznaczenia. Biznesmenowi polecamy portolio z kalkuLatorem i notesem.