Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Jak można uniknąć występowania tłustych plam na ekranach dotykowych?

  • Posted on: 7 May 2021
  • By: addmean
Skóra człowieka jest tak tłusta, że zostawione ślady palców na np. szkle czy wyświetlaczu np. tabletu będą nie tylko bardzo widoczne, ale także będą wyglądać bardzo nieestetycznie.
klient


A przecież aktualnie raczej każdy ma jakieś elektroniczne urządzenie z ekranem dotykowym zamiast jakiejś klawiatury.


długopis z końcówką do ekranu
Author: Chris RubberDragon
Source: http://www.flickr.com


Z tego też powodu w wielu sklepach można zakupić za naprawdę niewielką cenę funkcjonalny długopis z końcówką do ekranu. Jest on produkowany w wielu różnych barwach oraz może posiadać powłokę, która jest bardzo przyjemna w dotyku oraz zapewnia mocny chwyt długopisu. Istnieje także inna strona medalu: konstruktorzy z uniwersytetu w Pensylwanii twierdzą, że niezwykle łatwo jest wykraść hasła poprzez użycie wspomnianych tłustych plam na ekranie. Z tego też powodu warto jest używać zabezpieczeń w formie umycia rąk przed każdym użyciem dotykowego ekranu albo używać opisywanego długopisu z gumką. Niestety odporne na tłuste palce monitory jeszcze nie istnieją. Póki co warto jest kupić taki długopis, szczególnie, że może posiadać on specjalistyczny rysik. Sam długopis może być stworzony z tworzywa sztucznego albo posiadać obudowę z metalu.


Tego typu długopis ma przeważnie tradycyjny niebieski wkład oraz zapewnia bardzo precyzyjną obsługę dowolnego urządzenia z dotykowym ekranem. Cena takiego towaru nie jest za wysoka, gdyż równa się jedynie kilka PLN.

Zaintrygowały Cię informacje ochrona danych osobowych rodo przedstawione w naszym poście? Niezwykle miło więc będzie nam dzielić się z Tobą kolejnymi wątkami. Czekamy na opinię!

Co ważne, mógłby również służyć jako standardowy gadżet reklamowy, gdyż można na nim umieścić jakikolwiek napis.
Byłoby to równocześnie oznaką, że firma jest niezwykle drobiazgowa i myśli o wszystkich detalach.

Czy prezentowany materiał Cię zainteresował? W takim wypadku sprawdź odmienny polecany serwis jak zamontować klimatyzator, który też posiada interesujące informacje.

Istotne, że długopis jest nie do zastąpienia, gdy szybkość pisania jest ważna oraz ogranicza liczbę literówek.