Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

W XXI wieku często czyni się wymówki mężczyznom, że są przewrażliwieni i zatracili swoją męskość.

  • Posted on: 20 February 2021
  • By: addmean
Często słyszy się obecnie, że panie przejęły wszystkie męskie cechy, a panowie nie potrafią się odnaleźć we sfeminizowanym świecie. Nic bardziej błędnego. Odpowiedzią na to jest comeback do natury i zapuszczanie zarostu. Wciąż żyją mężczyźni, którzy chcą być męscy,bojowi i chcą to pokazać płci pięknej nie tylko poprzez swoje działania, ale także przez wygląd.


jak dbać o brodę
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to pierwszy gadżet niejednego pana i przypuszczalnie żaden nie potrafiłby bez niego żyć. Ale ci dżentelmeni, którzy pragnęliby zrobić krok dalej i wyglądem przypominać przodka, muszą wiedzieć jak dbać o brodę. Nie jest to zajęcie bezproblemowe. Trzeba o nią dbać i niemal codziennie przycinać. Zadbana broda pozytywnie świadczy o jej posiadaczu.


wózek widłowy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to to dopiero początek - zaświadczą dumni posiadacze meszku.

Każda nasza strona internetowa (http://www.e-hunter.pl/pl/c/Ochrona-przeciw-pasozytom/67) posiada tylko najciekawsze wiadomości, które zostaną Ci w głowie na długi czas, więc bez ociągania kliknij także tu.

Owszem, mają rację. Każdy golibroda powie, że jak dbać o brodę, to tylko profesjonalnie, gdyż brak staranności na tym polu można zauważyć gołym okiem. Niechlujny zarost - no cóż...może korzystniej byłoby wcale go nie mieć, jeśli nie posiadamy cierpliwości do tego typu zabiegów. Ponadto zarost nie - więcej dowiesz się na tej stronie - pasuje każdemu. To także trzeba przemyśleć. Lepiej nie zmuszać się do niczego, tylko po to, aby być na czasie.


Ale czy zbytnie upodobanie do brody nie jest pewnym objawem metroseksualności? Każdy przedstawiciel płci brzydkiej musi w samotności odpowiedzieć sobie na to pytanie. Werdykt należy do niego.