Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu należałoby instalować w magazynach regały przesuwne?

  • Posted on: 8 December 2019
  • By: addmean
Gdy mówimy, iż coś porusza się po torach, mamy prawdopodobnie na myśli jakiś tramwaj, podczas kiedy po szynach mogą poruszać się również np. meble w pomieszczeniu jakiegoś magazynu.


Zainstalowane tam specjalne regały jezdne potrafią jeździć na szynach po to, żeby w największy sposób zagospodarować dostępne miejsce.
W co po niektórych wypadkach otrzymuje się w taki sposób nawet 80% oszczędności zajmowanej przez szafki przestrzeni. Takie regały jezdne potrafią jeździć po szynach, które są zamontowane na podłodze albo wręcz w nią wpuszczone. W takowym wypadku należy naturalnie zaplanować wszelakie czynności budowlane jeszcze przed zamontowaniem takich regałów przesuwnych. Jak łatwo się można domyśleć, regały jezdne znajdują wykorzystanie nie tylko w kartotekach, lecz również (zobacz polecana strona) w wszelakiego typu halach magazynowych. Należałoby również dodać, iż regały jezdne mogą posiadać specjalne zabezpieczenia przed niezamierzonym przemieszczeniem. Mogą również być zaopatrzone w blokadę, jaka zapewnia zamknięcie tego typu regałów przesuwnych.


opinie
Source: pixabay.com


Regały magazynowe paletowe to tego typu wersja regałów, która z zasady asygnowana jest do magazynowania palet. Ich wysokość i przykładowo sposób instalacji jest zależna od konkretnej sytuacji, przykładowo od wielkości danego magazynu.
Regały magazynowe paletowe są rozmieszczone w taki wariant, aby używane w takiej okoliczności pojazdy widłowe posiadały jak najlepszy do nich dojazd. Regały magazynowe paletowe cechuje możliwość dopasowania do rodzaju składowanego na nich towaru, również odnośnie ich ciężaru albo kubatury.