Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Nauka dla swoich dzieciaczków

  • Posted on: 9 October 2020
  • By: addmean
Każdy dobrze wie, że obecnie bez znajomości języków obcych może być ciężko. Z tego powodu jeśli sami nie jesteśmy wirtuozami dogadywania się z ludźmi posługującymi się innym językiem, niż nasz własny, to staramy się podszkolić. Jednak, żeby nasze pociechy w przyszłości nie miały tego problemu staramy się, żeby od małego uczyły się języka. Tak, więc nauka angielskiego dla dzieci jest niesamowicie popularna. Nie tylko w przedszkolach, czy normalnych szkołach, ale również są organizowane różne spotkania dla dzieci, gdzie mogą podszkolić język. Poza tym można w bardzo prosty sposób pomóc dziecku uczyć się angielskiego. Wystarczy codziennie puszczać mu jakieś nagrania po angielsku, żeby dziecko osłuchiwało się z językiem, tylko tyle.

uczące się dzieci
Author: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś najlepszą metodą na naukę pływania okazywało się wrzucanie kogoś do wody i czekało się aż się wynurzy. W takim momencie człowiek naprawdę uczy się pływać bardzo szybko. Oczywiście istniała pewna asekuracja, gdyby miał problem, ale jakoś nikt problemu z wypłynięciem nigdy w takiej sytuacji nie posiadał. Bardzo mocna metoda, której raczej nie polecą żadne podręczniki i rodzice też jej nie stosują, raczej tylko w gronie naszych dziadków słyszy się takie historie. A dziś w rzeczywistości to nauka pływania dla dzieci może rozpocząć się już na samym początku życia. Dobrze takie maluchy oswajać z wodą. Wystarczy przyjść na basen i zapytać czy są organizowane zajęcia z nauką pływania dla rodziców i ich małych dzieci, polecam zajęcia edukacyjne.

Czy chcesz zobaczyć tę tematykę z zupełnie odmiennej perspektywy? Jeśli tak, to sprawdzi również wpisy z witryny (http://wilanow.varsovia.edu.pl/), które odnajdziesz gdy klikniesz tu.

Musimy, wtedy znaleźć sobie trochę czasu, by wraz z dzieckiem popluskać się w basenie. Będziemy zaskoczeni jak duża radość sprawia naszym dzieciom takie bawienie się w wodzie. Gdy dziecko podrośnie zacznie chodzić na zajęcia, na których nauczy się wielu ciekawych sztuczek, bo samo pływanie będzie miało już świetne opanowane.

Tańczące dzieci
Author: Gavin Anderson
Source: http://www.flickr.com
Rodzice mają jakieś obawy przed braniem dziecka na basen, tym bardziej taka nauka pływania jest najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli nie damy rady chodzić z dzieckiem na basen w pierwszych miesiącach życia, to powinniśmy nawet, kiedy ma cztery lata iść na lekcje pływania. Dobrze by dziecko nauczyło się pływać, później pewnie będzie samo chciało bywać również na basenie. Starajmy się w dzieciństwie zaszczepić w dziecku miłość do sportu i do ogólnie pojętej nauki. Przez, to nasze dziecko nie będzie spędzało po kilka godzin przed komputerem, a będzie chciało iść na basenlub mocniej będzie go pasjonowały takie zajęcia jak np. nauka angielskiego (ciąg dalszy tego zagadnienia www.lingtutor.pl/) (zobacz: ). Nie zapominajmy, że przykład idzie z góry i jeśli my sami całe dnie siedzimy przed komputerem to dziecko po prostu będzie nas naśladowało.