Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

XXI wiek wydaje się być czasem niezwykłych dokonań ludzkości - zwłaszcza w zakresie pozyskiwania energii z surowców naturalnych

  • Posted on: 17 September 2019
  • By: addmean
W obecnych czasach coraz częściej prowadzi się dyskusje o tym, że dwa główne źródła energii - ropa oraz węgiel - w niedalekiej przyszłości się skończą, a ponadto, nazbyt zanieczyszczają naszą ziemię.


Obecnie dużo trąbi się o ochronie przyrody.


nowoczesny design wnętrza salonu
Author: Highmark Builders
Source: http://www.flickr.com
projekty domów
Author: ARCHON+
Source: ARCHON+


To gorący temat, ale szalenie ważny w swym znaczeniu. Należy uczynić wszystko, żeby następnym pokoleniom żyło się na tej planecie normalnie. Nasza Matka Ziemia jest chora i jest to nasza wina. Dlatego musimy uczynić wszystko, aby jej pomóc. Istnieje wiele sposobów na to, by efektywnie zająć się ochroną natury - powinniśmy codziennie segregować odpady czy oszczędzać wodę. Mamy możliwość również pójść o krok dalej i skusić się na przetwarzanie energii słonecznej na elektryczność. Nauka zajmująca się tym procesem zwie się fotowoltaika. W uproszczeniu rzecz w tym, że montujemy panele na dachu swego domu i dzięki "skumulowanym" przez nie promieniom słonecznym będziemy mieć w domu prąd. Panele są bardzo sprawne, więc nigdy nie zabraknie nam elektryczności. W wielu miastach można uzyskać także dofinansowanie na założenie tych paneli z gminy. Jeżeli zatem jesteś przykładowo z województwa kujawsko-pomorskiego i interesuje Cię fotowoltaika Bydgoszcz jest tym miastem, które wspiera swych mieszkańców w przechodzeniu na eko prąd.


Największe miasto regionu chce pochwalić się zrozumieniem oddolnych projektów, które obierają sobie za cel polepszenie stanu naszej przyrody. Tak ważny cel powinien być popierany przez wszystkie miasta.