Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

W wielu naszych firmach kierownictwo troszczy się o bezpieczeństwo zatrudnionych oraz organizuje różne szkolenia

  • Posted on: 9 January 2021
  • By: addmean
Niejeden szef chce dbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Wobec tego często muszą oni zaliczać różne szkolenia BHP.


szkolenia przeciwpożarowe
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com
W Polsce każdy pracownik powinien przechodzić kursy BHP. Te, które odbywają się zaraz po zatrudnieniu, oraz takie, które są co jakiś czas - przykładowo raz w roku. Wymaga tego prawo. Na tego typu kursach uczymy się o wielu ważnych kwestiach.

Przejdź do wpisu, który jest pod podanym linkiem i czytaj więcej jak osuszyć powietrze na ten temat, który na pewno Cię zaintrygował. Nie zwlekaj!

Dowiadujemy się, jak powinniśmy się zachować w różnych sytuacjach. Na przykład szkolenia przeciwpożarowe są organizowane nie tylko dla strażaków. Każdy pracownik musi mieć podstawową wiedzę z tej dziedziny. I nie jest ważne czy siedzi w biurowcu na ostatnim piętrze czy jest zatrudniony w ogromnej hali produkcyjnej. Powinniśmy mieć we krwi pewne odruchy. Jeśli wybuchnie pożar, to nie powinniśmy wtedy zastanawiać się co trzeba zrobić. Wówczas jest już na takie rozważania zbyt późno. Trzeba działać automatycznie. Nauka, którą zdobyliśmy na szkoleniach musi przekształcić się w działanie.

Tak samo ekscytujące zagadnienia znajdziesz w pokrewnym serwisie. Jeżeli pragniesz je poznać - zobacz pod linkiem lampki do sypialni, który jest tutaj!

Ważne wydaje się to, aby nie zapominać o najważniejszych zasadach. Przykładowo w czasie pożaru nigdy nie wolno używać windy. Tego typu wiedzę przekaże nam na kursach szkoleniowiec. Nasza spółka ma możliwość mieć u siebie ciągle zatrudnionego BHP-owca albo zawrzeć umowę z zewnętrzną spółką.


Wtedy, co jakiś czas na szkolenia będzie przychodził do naszej firmy ktoś od nich. I pomimo tego, że niektórym te kursy wydają się nudne, to naprawdę powinniśmy się do nich przyłożyć, gdyż nigdy nie wiemy, kiedy mogą ocalić nasze życie.