Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Co można zrobić z pieniędzmi i gdzie je można by pożyczyć na niespodziewane wydatki?

  • Posted on: 7 February 2020
  • By: addmean
Bardzo wiele osób w dzisiejszych czasach ma różnego typu oszczędności. Mogłyby to być lokaty pieniężne, fundusze oszczędnościowe czy papiery wartościowe lub obligacje. Każdy człowiek powinien mieć jakiekolwiek pieniądze na czarną godzinę.


Stół z laptopami i dokumentami
Author: Kennisland
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli ich nie posiada, to dziś można by je bardzo szybko pożyczyć.


kosze przeznaczone do segregacji śmieci
Author: Matthias Buchmeier
Source: http://www.flickr.com


Dzisiaj pieniądze możemy wpłacać na lokatę bankową. Jest to produkt proponowany przez instytucje finansowe.

Zaciekawił Cię taki tekst? Zobacz i sprawdź nawiertnica szybko, tu znajduje się coś, co prawdopodobnie również jest wartościowe.

Lokata posiada na celu pozyskanie kapitału dla banku, który udziela kredytów. Taka lokata może być uznawana jako pożyczka dla banku w zamian za oprocentowanie. Takie oprocentowanie lokat bankowych jest zależne od stopy redyskontowej, która jest definiowana przez NBP. Razem z jej wzrostem, wzrasta oprocentowanie lokat, ale także pożyczek. Lokaty moglibyśmy podzielić na odnawialne oraz nieodnawialne. W pierwszym wypadku po upłynięciu terminu inwestycja jest automatycznie odnawiana. Z kolei w przypadku lokat nieodnawialnych po upłynięciu terminu środki pieniężne są zwracane klientowi.
Osoba, która nagle potrzebuje pieniędzy na nieoczekiwane wydatki może pożyczyć pieniądze w banku lub wziąć tzw. "chwilówkę". W wielu bankach jest możliwość zaciągnięcia kredyty zupełnie za darmo. Dzisiaj jest to wykonalne także przez internet. Wystarczyłoby wypełnić właściwy wniosek, a po 15 minutach środki będą już na Twoim rachunku. Możliwe jest to również bez kontrolowania klienta w BIK-u i potwierdzania dochodów. Jest to niezwykle wygodny oraz szybki sposób zdobywania pieniędzy na święta czy nowe meble, na które akurat zabrakło nam pieniędzy.


Oczywiście pożyczone fundusze trzeba będzie oddać, lecz można by to wykonać w określonym uprzednio terminie, w komfortowych dla odbiorcy ratach. W bardzo wielu wypadkach jest tak, że instytucja, jaka udzieliła kredytu, przypomina o zbliżającej się racie. Jest to wygodne dla zapracowanych ludzi.