Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Co mogłoby być nietypowym etui na długopis?

  • Posted on: 13 August 2020
  • By: addmean
Jednym z najbardziej popularnych gadżetów promocyjnych jest towar, który nawet nie jest rozważany jako nośnik reklamowy. Jest bardzo użyteczny, niewielki, lekki oraz kolorowy. Każdy z nas spotkał się z tego typu produktem, gdyż najprawdopodobniej posiada go od długiego czasu u siebie w domu.


Tego typu kolorowe karteczki samoprzylepne mogą przypominać nam o konieczności załatwienia naszych powszednich rzeczy lub po prostu o produktach, jakie powinniśmy zakupić następnym razem w pobliskim markecie.
kolorowe karteczki samoprzylepne
Author: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Source: http://www.flickr.com


Taki notesik może być wykonany w postaci np. kwadratowych kartek o rozmiarach ok. 10x8 centymetrów, lecz może równie dobrze przypominać swoim wizerunkiem serce, domek lub drzewo bądź jabłuszko. Naturalnie różne kartki w notesie mogłyby być w innych kolorach. Część z nich może zostać także świecąca w ciemności. Substancja klejąca zastosowana do wyprodukowania takich kartek jest całkowicie zmywalna za pomocą wody. Doskonale nadają się do pozostawiania wiadomości tak w biurze, jak i w mieszkaniu.


spragniona wody|TITLE=uroda]


Niektóre typy bloczków (np. te w formie jabłka), mogą posiadać specjalny otwór, w którym można umieścić długopis albo cienkopis. Same karteczki są wykonane w gramaturze np. 75g/m kwadratowych.


karteczki - poznaj szczegóły| -ząc od strony pragnącej zareklamować swe świadczenia firmy, takie kolorowe samoprzylepne karteczki to znakomity sposób na gustowną oraz nie nachalną reklamę, gdyż logo spółki może zostać usytuowane na każdej z przykładowo kilkudziesięciu kartek w postaci przypominającej znak wodny. Najważniejsze jest to, że prawdopodobni klienci najprawdopodobniej będą widzieć reklamę wiele razy dziennie.