Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Jaką odzież miałby do zaproponowania pracodawca, który troszczy się o swoich pracowników?

  • Posted on: 28 April 2020
  • By: addmean
Są tacy pracodawcy, którzy troszczą się o wygląd swoich członków personelu. Z myślą o właścicielach hoteli i różnorodnych barów, firmy z odzieżą przygotowały specjalistyczne ubrania, jakie nie tylko są gustowne, lecz także wygodne.


Pracownicy kawiarni pragnąc wyglądać dobrze na swoim stanowisku, wybierają specjalne spodnie kelnerskie.
spodnie kelnerskie
Author: Alejandro Erickson
Source: http://www.flickr.com


Mogłyby być one dla mężczyzn i dla kobiet. Idealne spodnie dla kelnerów są uszyte z takiej tkaniny, która wyróżnia się lepszym standardem stosowania niż bawełna oraz poliester. Jest to tkanina stworzona z włókna eukaliptusowego. Dzięki temu jest najlepsza dla skóry i gwarantuje bardzo znaczny luksus używania. Tkanina - przejrzyj naszą propozycję http://www.lamalama.pl posiada gładką powierzchnię co powoduje, że tego typu spodnie są niezwykle miłe przy dotknięciu. Tego typu spodnie łatwiej jest przygotować do powtórnego wykorzystania po praniu. Tkanina, z jakiej uszyte są spodnie prędzej schnie oraz nie jest po praniu pognieciona. Wysoka trwałość materiału sprawia, że spodnie będą służyły właścicielowi przez dłuższy czas, ponieważ są odporne nawet na częste prania.


Ze względu na to, że spodnie są wygodne w użytkowaniu, mogą być także zakładane przez kucharki oraz recepcjonistki w hotelu. Ze względu na to, że to kelnerka ma pierwszy kontakt z gościem, spodnie kelnerskie powinny być eleganckie oraz powinny dobrze wyglądać. Mogłyby to być klasyczne czarne spodnie, które zawsze dobrze wyglądają. Zezwalają na prosty dobór dodatków, które mogłyby być w różnorodnych Kolorach. Idzie tu o bluzki czy zapaski. Takie spodnie stworzone są przez polską firmę, jaka specjalizuje się w odzieży gastronomicznej.
Robi ona fartuchy i koszule kelnerskie. Konkretne spodnie zapinają się na guzik, a po bokach mają gumkę dopasowującą. Rozporek w tego typu spodniach zamykany jest na zamek. Posiadają dwie kieszonki wpuszczone w środek. Nogawki zakończone są podwinięciem.