Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Dowiedz się więcej o znanych i mniej sławnych kapelach

  • Posted on: 3 July 2021
  • By: addmean
Bardzo wielu muzyków, takich najzupełniej niepopularnych, mocno skarży się, że polski rynek muzyczny jest dzisiaj zbytnio zabetonowany, w takim razie dojście do nieco szerszej grupy melomanów jest czymś niemożliwym.

koncert
Source: http://www.morguefile.com/
Jednak czy w istocie muzycy, którzy są choćby w połowie tak doskonali jak Tom Waits, Saxon bądź Asgeir nie mogą wybić się?.Może tylko brak umiejętności, charyzmy oraz porządnej motywacji powoduje, iż mamy ogromny problem z chociażby minimalnym zaistnieniem? Pewnie nikt się nie przyzna, że jest kiepskim muzykiem, który jest równie oryginalny co przykładowo azjatyckie buty. A więc garść rad dla pragnących wreszcie przestać grywać wyłącznie dla rodziny oraz znajomych, którzy są świetną publiką, lecz to tak czy siak nie wystarcza

Nakręćmy solidne piosenki. Wynajęcie studia fonograficznego dzisiaj nie jest specjalnie ciężkie i wygórowane cenowo. Ale spokojnie: z pewnością wszyscy muzycy są w stanie jakoś wziąć pieniądze. Trudno myśleć, że w każdym przypadku można zrobić nawet niewielką karierę bez inwestowania pieniędzy. Gdy czegoś naprawdę chcemy, niejako automatycznie to się nam udaje. Naturalnie trzeba się starać, co często stanowi ogromny kłopot. I to nawet nie rozchodzi się o nasze lenistwo. Brak umiejętnego zmotywowania się jest o wiele powszechniejszym zjawiskiem, aniżeli myślimy.

Zapamiętajmy także to, że często serwis Facebook powoduje, iż w zupełności nieznany zespół wreszcie odnosi jakiś sukces. Chociaż najpoważniejsza kwestia: czy w istocie we wszystkich przypadkach czymś bardzo istotnym jest sukces? Czy przykładowo muzycysłynnego amerykańskiego zespołu Red Hot Chili Peppers (ciekawostki i newsy) to ogromne gwiazdy od początku? Zapewne na początku nie przypuszczali, że odniosą tak wielki sukces. Ten artystyczny, ale także finansowy. Doceniajmy Youtube i Spotify - czyli takie miejsca, gdzie z pewnością dostrzec można dużo utworów tych solistów i zespołów, które w sumie nie wydawały nawet złotówki na nagrania, a i tak ich muza jest chętnie odsłuchiwana. Zatem podsumowując temat robienia kariery w muzyce: zadbajmy o to, aby nieustannie udoskonalać swoje umiejętności, a pewnie zwiększymy w tym momencie swoje szanse na sukces.