Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Czas to pieniądz - głosi porzekadło stare niczym nasza cywilizacja i jest ono aktualne w XXI wieku, jak chyba nigdy przedtem

  • Posted on: 3 November 2021
  • By: addmean
W dzisiejszych czasach wszystkie przedsiębiorstwa chcą w jakikolwiek sposób się promować - rozdawanie różnych gadżetów z logo naszej spółki jest rewelacyjna podprogową promocją, szczególnie jeżeli gadżet jest naprawdę pożyteczny i ktoś zechce go używał.


Ponoć reklamy, które najbardziej docierają do klientów, to te pokazywane w telewizji.


duży magazyn w firmie
Author: arileu
Source: http://www.flickr.com


Jednak wykupienie chociażby kilkunastu sekund w spocie reklamowym oglądanej stacji jest tak kosmicznie drogie, że szarpnąć się na to mogą tylko nieliczni. Pozostali, a więc mniej więcej 90% firm istniejących na rynku, usiłuje radzić sobie inaczej. Fantastycznym sposobem wydaje się być promocja podprogowa, które polega na tym, że przekazujemy klientom albo kontrahentom gadżety z naszym logo. Powinny być one jednak na tyle użyteczne, by osoba, która go dostała, naprawdę zechciała go używać. Doskonałym pomysłem mogą być zegary reklamowe.

Jeśli analizujesz prezentowany tekst, to znaczy, że niezwykle Cię zafascynował. Skoro tak, to przekonaj się sam (https://www.kompresyjne.pl/), że odmienne strony też posiadają istotne wiadomości.

Mamy możliwość wręczać je tylko wybranym (zatem najlepszym) naszym klientom. Taki skromny upominek w dowód docenienia naszej skutecznej współpracy. Oczywiście zegar powinien być solidnie zrobiony, tak aby ktoś miał ochotę powiesić go na ścianie w swoim biurze. Najlepszym pomysłem są zegary metalowe, gdyż prezentują się niezwykle szykownie. Zegar oczywiście musi mieć na tarczy nasze logo.
Powinno być ono widoczne, ale niezbyt duże, by nie wyglądało to na nachalną lub wręcz kiczowatą reklamą. Nie zapominajmy, że czasami mniej znaczy więcej. Co najważniejsze - za takie zegary nie możemy pobierać opłaty.