Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Decyzja o zmianie koloru ścian zapadła - nieodwołalnie

  • Posted on: 17 January 2020
  • By: addmean
Te, które macie dotychczas nie wyłącznie już się Wam znudziły. To nawet nie w tym rzecz. Należałoby otwarcie dodać, że mieszkanie aż się prosi o kolejne malowanie.


Poprzednim razem chcieliście zaoszczędzić troszkę środków, więc kupiliście najtańsze oferowane na rynku farby.


Blisko dziecka
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
Po jakimś okresie brudne miejsca staraliście się kolejny raz zamalować resztkami farby, ale niestety przyniosło to rezultat przeciwny do zamierzonego - miejsca odświeżania mają wyraźnie inną barwę. Słyszeliście, iż inni tak dokładnie robią i to jest wystarczającym zabiegiem i rozmyślacie, co w Waszym wypadku zawiodło? To łatwe - po prostu farby. Zakupując te tanie nigdy nie powinno się tak robić, ponieważ nie są one na tyle wysokiej jakości, by zamalowywanie nimi zabrudzonych powierzchni nie "rzucało się w oczy". Tym razem zakupcie po prostu odpowiednie farby (sprawdź farby magnetyczne cena) - te z górnej półki. Uważnie czytajcie także, które przeznaczone są do pokoi, a które nadają się do kuchni i łazienek- to jest naprawdę niebywale istotne. Jeżeli będziecie mieli ochotę po roku czy dwóch pokryć nią zabrudzone powierzchnie - zróbcie to bez obaw. Dobrej jakości farby (sprawdź kolorowe farby do drewna) spowodują, że barwa nie będzie się zupełnie różnić . Postawcie na jakość, a przekonacie się, jak niezwykle bywa to opłacalne.


Nim kolejnym razem zdecydujecie się na jakikolwiek zakup, pomyślcie dwa razy, czy stać Was na niedrogie produkty. Tak, dobrze zrozumieliście.


Kupując te droższe wykosztujecie się tylko raz, a oszczędność przychodzi w późniejszym czasie, gdy nie trzeba kolejny raz szybko kupować tego samego produktu, gdyż dotychczasowy ciągle świetnie się sprawdza.