Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Współczesne sposoby na na zapoznawanie się z literaturą czyli jakie zalety i wady będą miały książki w postaci elektronicznej.

  • Posted on: 25 July 2021
  • By: addmean
W czasach kiedy sprzedaż papierowych książek jest na coraz niższym poziomie, to elektroniczne ich wersje zdobywają bardzo dużą popularność. Wynika to z wielu rzeczy.

Przede wszystkim niezwykle popularne są aktualnie czytniki, na jakich można jednorazowo zmieścić nawet kilka tysięcy zdjęć. Dla wielu osób jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż nie muszą taszczyć ciężkich niekiedy tomów, a wszystko mają w jednym niedużym urządzeniu. Co prawda wielbiciele tradycyjnego czytelnictwa twierdzą, że ekran raczej nigdy nie zastąpi szelestu przewracanych kartek, lecz technologii nie da się zatrzymać. Czytniki są coraz tańsze, dają coraz więcej możliwości, więc i czytelnicy chętnie korzystają z tych nowinek. A przecież chyba nie ma znaczenia, w jaki sposób ktoś będzie czytał książki, ważne jest, żeby czytał w ogóle, nieważne czy tradycyjną książkę czy ebooka Fonopolis.

Jeśli chcesz uzyskać uzupełniające informacje na omawiany temat, to przejrzyj witrynę (http://www.patyczki-myjak.pl/oferta/mieszadla-do-napojow/), która takie dane posiada. Zapewne okażą się zajmujące.

Za ebookami przemawiają także ceny, nawet mimo niekorzystnych rozwiązań podatkowych ich koszt jest mniejszy od zwykłych książek, a dodatkowym ich plusem jest łatwość ich kupowania.Czytnik ebooków
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze większą dynamikę popularności zyskują audiobooki. Jeśli chodzi o nie fabuły się nie czyta, a odsłuchuje się jej przy pomocy jakiegoś odtwarzacza Fonopolis. Oczywiście i w ich przypadku znajdą się maruderzy, jacy będą twierdzili, że będzie to pójście na łatwiznę. Lecz ogromną zaletą audiobooków jest to, że da się ich słuchać bez patrzenia, co się robi. Kilkugodzinny wyjazd samochodem z książką na kolanach na pewno rozważny by nie był. Jednak jeżeli przez ten czas z głośników będzie płynął ostatnio wydany audiobook Nieśmiertelni Vincenta Severskiego, to w ciągu całej jazdy zapoznać się będzie można z dużą częścią tej książki. Poza tym audiobooki doskonale będą się nadawać dla dzieci, spora ich część to właśnie najróżniejsze słuchowiska i bajki dla najmłodszych, nie umiejących jeszcze czytać. Niestety audiobooki posiadają jedną zasadniczą wadę, która nieco hamuje ich popularność. Książka wydawana w ten sposób będzie wymagała sporego nakładu pracy podczas przygotowań , z tego też powodu wiele bestsellerów nie doczekało się jeszcze takiej postaci.