Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Pieski skore do figli i towarzystwa.

  • Posted on: 4 March 2019
  • By: addmean
Jeśli chcemy, by w naszej rodzinie zjawił się psiak, warto tę decyzję dobrze przemyśleć oraz skonsultować z całą rodziną. Istnieje wiele ras psiaków. Warto zatem zastanowić się, jaka rasa jest właściwa do naszego trybu życia, zwłaszcza, jeżeli posiadamy potomstwo.


Pies to rzecz jasna duży obowiązek, ale także wierny przyjaciel przez lata.
Wiele ludzi chce, aby ich małe dzieciaczki wychowywały się w towarzystwie łagodnego i skorego do zabaw pieszczocha. Taki jest właśnie labrador. Jest to pies bardzo mądry, wykorzystywany przy dogoterapii, przez wszelkie służby mundurowe i jako asystent osób niepełnosprawnych (Perfect Breed - oferta hodowli lablarodów). Z pewnością nauczymy go zatem paru przydatnych oraz miłych sztuczek. Warto, by wytypowana przez nas hodowla została zarejestrowana w polskim związku kynologicznym. Wówczas zyskujemy gwarancję, iż kupiony psiak jest czysty rasowo i nie ma żadnych niepożądanych genetycznych schorzeń, jakich nie widzimy od razu.


odpoczynek nad Bałtykim
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com


Rzetelny hodowca podzieli się także doświadczeniem, jeśli chodzi o wychowanie i żywienie owych uroczych psów. Dobrze jest samemu pójść do wytypowanej hodowli, aby zorientować się w jakich warunkach są hodowane psy.

Jeżeli masz chęć wyszukać materiały na ten temat, to przejdź tutaj wentylator ścienny i zobacz pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Jeżeli właściciel hodowli nie zezwala na nasze przybycie, winniśmy być ostrożni. Jeżeli ciekawi nas mądry i spokojny labrador cena tego psa może być różna . Za rasowego psa zapłacimy wiele, jednak mamy pewność, że jest to pies rasowy, nie zaś mieszaniec.

Jeśli chcesz odkryć następne materiały na taki temat, zobacz tekst na portalu (https://prozoo.pl/sklep/), a bez dwóch zdań on także okaże się dla Ciebie wyjątkowy.

Podejrzanie tanie psy mogą wywodzić się z pseudohodowli.
Jeżeli posiadamy dobre serducho, możemy wziąć labradora z przytuliska dla zwierzaków. Wówczas jednak nie wiemy jaki jest jego stan zdrowia i temperament. Jeżeli posiadamy dzieci w domu, warto owo ryzyko odłożyć na późniejsze lata.