Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Duża część rodaków wciąż ma w pamięci meblościanki z okresu PRL - obecnie ich miejsce szczęśliwie przejmują funkcjonalne szafy przesuwne

  • Posted on: 4 October 2019
  • By: addmean
Mieszkania w Polsce nie zawsze są duże. Mimo to staramy się je wyposażyć tak, żeby wszystko prezentowało się ładnie. Jeżeli żyjemy z liczną familią, to każdy z domowników ma mnóstwo swoich rzeczy, które musi gdzieś chować.


rozwiązanie
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com


Aby zaspokoić te warunki i wiele innych odczuwamy potrzebę funkcjonalnych szaf.


Drzwi szklane
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com


Szafa przesuwna szafy przesuwne jest idealnym wyborem do przedpokoju. Dzięki niej nieszerokie przejście pomiędzy pomieszczeniami będzie nie tylko holem pomiędzy nimi, ale także otrzyma nową funkcję - będzie magazynem wielu przeróżnych przedmiotów. Powinny się tam pomieścić buty na wszystkie pory roku, płaszcze, ale również ręczniki, a nawet słoiki z przetworami, które normalnie nierzadko są przechowywane w kuchni i tamują niezbędne tam miejsce w półkach. Szafa przesuwna jest także świetnym wyjściem dla sypialni małżeńskiej, jeśli jest to nieduży pokój, a między łożem i szafą jest niewiele wolnej przestrzeni. Wielkim walorem tych szaf jest właśnie to, że nie mają one otwieranych na zewnątrz szafek, z tego powodu odzyskujemy bardzo potrzebne miejsce. Możemy w ten sposób umeblować pokój jak tylko chcemy - posiadamy większe pole do popisu. Szafa przesuwna jest także nieprawdopodobnie pojemna. Często sami decydujemy, jak chcemy, aby były porozmieszczane półki i wieszaki.
Jeśli na przykład mamy całą masę sukienek, możemy sobie zażyczyć, żeby dział z wieszakami był dominujący niż ten z szafkami - to my jesteśmy tu designerami jej oblicza według własnych potrzeb.