żywność

Opakowania z folii stosuje się we wszystkich gałęziach gospodarki ze względu na ich doskonałe właściwości

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
lokalizacja
Author: Volvo
Opakowania foliowe są wykorzystywane praktycznie wszędzie. Przechowuje się w nich odzież czy artykuły spożywcze. Służą też do wielu innych rozmaitych celów.

Czy teraz warto kupić maszynę do pakowania próżniowego?

  • Posted on: 17 July 2019
  • By: addmean
owijarka
Author: James Brooks
Source: http://www.flickr.com
Z roku na rok można zaobserwować się wzrost wartości żywności. Chociaż jej produkcja jest mniej kosztowna niż przed laty, to potencjalny Polak nie spostrzega tego. Portfel mocno się kurczy w sytuacji, kiedy przeciętny klient musi czynić zakupy. Nie wyłącznie zwykli kontrahenci mają z tego powodu kłopoty. Okazuje się, że duże ceny nie są na rękę również producentom produktów spożywczych, firmom oferującym catering, placówkom handlu detalicznego czy restauracjom.

Certyfikacja produktów – z jakich racji zaczynamy z coraz większą chęcią kupować wyłącznie certyfikowane wyroby?

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
certyfikacja
Author: priceminister
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy świat stale się zmienia. I nie chodzi w tym temacie wyłącznie o sprawy technologiczne, bowiem to wiadomo już od dawna, iż komputer zakupiony dziś za rok z nowością już nie będzie miał zbyt wiele wspólnego. Naturalnie, będzie działać, ale prędkość procesora czy wielkość dysku twardego po okresie 12 miesięcy w najnowszych komputerach będzie zdecydowanie większa. Podobnie jest z żywnością, tutaj także zachodzą zmiany.