źródło

Wywiadownia gospodarcza zgodnie z prawem nabywa informacje odnośnie innych przedsiębiorstw

  • Posted on: 16 September 2020
  • By: addmean
Akta firmowe
Author: innovate360
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach w każdej branży funkcjonuje dużo przedsiębiorstw, co wpływa na konkurowanie o klienta. Często niestety zdarza się tak, że zamiast skoncentrować się na własnej działalności i wykonywaniu różnorodnych dóbr na dobrym poziomie, przedsiębiorstwa szpiegują swoją konkurencję, żeby wykorzystać ich bardzo dobre i również najsłabsze punkty.

Jak najlepiej szukać w Internecie prawników

  • Posted on: 18 July 2018
  • By: addmean
Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
O tym, że usługi notarialne są nam wyjątkowo potrzebne, wszyscy wiemy. Wystarczy, że na każdym kroku udowadniają nam to biurokraci, wymagając od nas przeróżnych oświadczeń, papierków i notarialnie poświadczonych odpisów. W takiej sytuacji powinien pomóc notariusz. Jak odnaleźć dobrego notariusza?

Jak w praktyce odbywa się praca notariusza?

  • Posted on: 16 January 2015
  • By: addmean
Dokument notarialny
Author: Geoffrey McKim
Source: http://www.flickr.com
Notariusz jest osobą , która tworzy dokumenty na zamówienie i pieczątką urzędową nadaje im moc w świetle prawa. Z uwagi na to, że specjalista taki musi dopilnować zgodności z prawem spisanego dokumentu oraz ma on troszczyć się o dobro każdej strony, której dokument dotyczy, dokumenty stworzone przez notariusza mają charakter urzędowy. Dokumenty sporządzane przez notariusza mają zapobiegać sporom sądowym, bądź stanowić zabezpieczenie interesów. Korzystanie z usług notarialnych ma charakter dobrowolny, jednak przy niektórych typach dokumentów, wymagane jest notarialne jej potwierdzenie.