świat

W jaki sposób zaspokajać wymogi społeczeństwa w stale rozwijającym się świecie?

  • Posted on: 22 December 2020
  • By: addmean
ulica, ludzie
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Obecny świat się niezwykle szybko doskonali, a co za tym następuje rośnie także liczba potrzeb, które rynek ma zaspokoić.Stąd wzięła się potrzeba obecności rozmaitych przedsiębiorstw czy biur, które te wymogi zaspokoją.

Czy też kratki mogłyby być dominującym wzorem otaczającego nas globu?

  • Posted on: 12 November 2020
  • By: addmean
kratki
Author: Rockman of Zymurgy
Source: http://www.flickr.com
Leciutki podmuch czystego życiodajnego górskiego wiatru delikatnie zakołysał powieszonym na podwórku praniem. Obserwując to spoczywający na werandzie mężczyzna westchnął głęboko mając na licu iście dziwaczną minę.

Świat w kawałkach, czyli zawsze coś jesteśmy w stanie z niego zbudować. Bo elementy są wszędzie, które należy poskładać

  • Posted on: 9 October 2020
  • By: addmean
Samochód BMW
Author: ralev_com
Source: http://www.sxc.hu
Nasz świat się składa z wielu małych uszczelek, kabelków, czy smarów, które poskładane ze sobą, stanowią uporządkowaną całość. Ta ciekawa gra słów jest zamierzona, gdyż odkrywa więcej prawdy niż przydługie wywody. Świat to po prostu zestaw małych śrubek, które pasują do siebie w określony sposób. To nic innego, jak znajdujące swoje miejsce elementy, jedne bardziej trafne, drugie mniej, ale na pewno są niezbędne, żeby wszystko mogło dziać się normalnie. Nie da się jednakowoż żyć w świecie, w którym reguł i porządku jest jak na lekarstwo.

Jakim sposobem wydajnie zająć sobie czas wolny przy laptopie?

  • Posted on: 5 May 2020
  • By: addmean
gry online
Author: Enrico Strocchi
Source: http://www.flickr.com
Nuda to bez wątpienia zjawisko, jakie potrafi być wyjątkowo wyczerpujące. Zazwyczaj wynika ono z braku należytego zagospodarowania wolnego czasu. Przypuszczalnie w życiu wielu z nas ma ona miejsce szczególnie na przestrzeni dni wolnych, gdy to nieoczekiwanie zostajemy oderwani od wszystkich powszednich obowiązków.

Pages